facebooklogologo twitterGoogle logo

Slovak German

header

menuzz

menuzasklbalkon

menuokna

menuhlinikzabradlia

menugarazovebrany

 

Pristavenie zimnej záhrady môže úplne zmeniť štýl vášho života. zz1Či je vaším zámerom vytvoriť malú oázu na spríjemnenie chvíľ voľna, alebo sa usilujete zväčšiť životný priestor pre rozrastajúcu sa rodinu, či plochy kaviarne, k dispozícii je široký výber štýlov a dekoratívnych prvkov na vytvorenie vzhľadu a prostredia, aké si želáte. Zimnou záhradou spríjemníte bývanie a zároveň zvýšite hodnotu budovy.

zz2Vďaka nášmu nekompromisnému prístupu ku kvalitatívnym aspektom poskytovania služieb sme sa stali popredným dodávateľom a uznávaným špecialistom výstavby estetických a zároveň nízkonákladových zimných záhrad na Slovensku. Naša spoločnosť ponúka komplexné riešenie, keďže vyrába aj vysokokvalitné okenné a dverové systémy. Počas uplynulých rokov nadobudla neoceniteľné znalosti a skúsenosti v práci s plastovými a hliníkovými produktmi. S nami si môžete byť istí, že produkty a služby, ktoré dostanete, sú najvyššej kvality a ich inštalácia je plne v súlade s technologickými požiadavkami. Ponúkame riešenia, ktoré vám pomôžu uskutočniť vaše sny.

Zimná záhrada nie je iba malým kúskom prírody s exotickými rastlinami, ale plnohodnotnou časťou domu. Ako svetlá a prírozz3dou nasiaknutá miestnosť sa veľmi rýchlo stane najobľúbenejšou obytnou časťou celej rodiny. A to po celý rok. Moderná flexibilná technológia poskytuje veľkú variabilitu a umožňuje tak dosiahnuť vysnívaný vzhľad zimnej záhrady. Kombináciou základných tvarov je možné získať mnoho individuálnych riešení. Nech si vyberiete čokoľvek, môžete si byť istí účinnou izoláciou, tepelnými vlastnosťami a dostatočným vetraním v záujme zabránenia vzniku skleníkového efektu a zvýšenia vášho pohodlia v budúcich rokoch. Vybudovať dokonalú prístavbu domu znamená vybrať si správny štýl, ktorý korešponduje s pôvodným charakterom domu. zz5Použitím nových materiálov môžeme vytvárať moderné progresívne línie ako aj klasické riešenia. K dispozícii je bohatý výber zasklievacích možností, tieniacej techniky a doplnkov, ktoré dotvárajú jedinečný vzhľad zimných záhrad. Mechanizmus viacbodového uzamykania okien a dverí spolu s bezpečnostným sklom vám zaručia vysokú bezpečnosť a pocit pokoja.

Konštrukcia strechy je vyrobená z kvalitných hliníkových profilov bez tepelného mosta a sú prekryté komorkovými PVC lištami.

 

zz4

 

Do štandardného vybavenia patria odvodňovacie žľaby a systém skrytých, neviditeľných vetracích otvorov, ktoré sú regulovateľné, aby zabránili prehrievaniu miestnosti a umožnili potrebnú výmenu vzduchu.

Všetky typy striech sú dimenzované na snehovú záťaž, ako aj na záťaž vetrom a dažďovou vodou v našich podmienkach.

 
Neváhajte nás kontaktovat, pripravíme pre Vás individuálnu ponuku na mieru.

 

 

 

Zmont Skalica s.r.o.

Zimné záhrady

Hliníkové zábradlia

 Hliníkové okná,dvere a tieniaca technika

Garážové brány

Mallého 1086/6
909 01 Skalica
Slovensko

IČO: 47390867
DIČ : 2023871124

web: www.zmont.sk
e-mail: zmont@zmont.sk

00421 / 948 140 403

00421 / 905 690 899

Sledujte nás na:

Facebook, Twitter, Google+

Neváhajte nás kontaktovať

pripravíme pre Vás individuálnu ponuku na mieru

 

 

banner firmy

 

 

Poctivamontaz logo final

 

Zelenka certifikat

Kontaktujte nás na tel.

00421 / 948 140 403

00421 / 905 690 899

e-mail

zmont@zmont.sk

barvysrebrno szaryVšetky naše výrobky spĺňujú najvyššie normy kvality, bezpečnosti a úspory energie. Samozrejmosťou je rýchly záručný a pozáručný servis nami montovaných produktov.

ZABEZPEČUJEME:

Odborné zameranie a poradenstvo

Odborná montáž kvalifikovanými montážnikmi

Záručný a pozáručný servis

logo250

Mallého 1086/6
909 01 Skalica
Slovensko
IČO: 47390867
DIČ : 2023871124